Bransoletka HEMATYT szeroka

Bransoletka HEMATYT szeroka
Kod produktu:
1061
Ocena:
10.00

brutto: 36.00 zł
Powiadom znajomego

Bransoletka z DUŻYCH, naturalnych hematytów. Kamienie w kształcie dużych prostokątów bardzo efektownie wyglądają na nadgarstku.
 
Wielkość kamieni: 30 x 15 mm.
Długość wyjściowa: ok. 18 cm bransoletka jest na gumce, więc pasuje na każdy nadgarstek! Nie trzeba jej zapinać, łatwo się zakłada i zdejmuje! Nie uciska! Nie da się jej zgubić.
 
Właściwości:
Hematyt
Może być używany w przypadku reumatyzmu, złamań kości, zapalenia płuc i w dolegliwościach wątroby. Magnetyt (inna nazwa hematytu) czyści krew, dając energię i ciepło. Wspomaga regenerację i funkcje komórek w ciele. Wpływa korzystnie na płodność. Działa kojąco na opuchnięcia i nabrzmienia, jest dobrym środkiem przeciwko rwie kulszowej. Hematyt użyty z karneolem wzmacnia koncentrację.
Jest dobrym kamieniem ochronnym - posiadając go jesteśmy w szczególnie silnym kontakcie z naturą. W starożytnym Babilonie uważany za Kamień Wojowników. Reprezentuje trwałość, siłę, trzymanie się zasad, poświęcenie, ale też atrakcyjność i osiąganie zamierzonych celów. Wzmacnia odporność na stres i wspomaga dotlenienie organizmu. Pomaga zamienić marzenia w jawę, zwiększa świadomość.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl