Bransoletka z kryształu górskiego oraz granatu

Bransoletka z kryształu górskiego oraz granatu
Kod produktu:
715

brutto: 29.00 zł
Powiadom znajomego

Wspaniała bransoletka wykonana z jasno czerwonego oraz seledynowego kryształu górskiego oraz granatów. Naturalne kamienie w bransoletce o dowolnej długości - zgodnej z Twoim życzeniem. Srebrne wykończenie i zapięcie.
 
Wielkość kamieni: 7 oraz 8 mm.
Długość: 21 cm - lub inna do uzgodnienia.
Zapięcie: srebrne (próba 925).

Właściwości:

Kryształ
Nazwa pochodzi od greckiego słowa "krystallos", czyli "lód". Odmiana kwarcu, dwutlenek krzemu. Bezbarwny, przezroczysty. Występuje w Brazylii, na Madagaskarze, w USA, w szwajcarskich i francuskich Alpach oraz... Polsce! Najbardziej wszechstronny i zmienny ze wszystkich, "król kryształów", symbol równowagi i czystości, sprzyja medytacji, wzmacnia działanie innych kryształów. Leczy nowotwory, choroby serca, oczu, zaburzenia błędnika, grypę.
 
Granat
Wspomaga regenerację krwi i układu krążenia. Granat sprawia, ze cieszy nas aktywność, napełnia energia, odwaga i spontaniczność. Wpływa także na dobre samopoczucie i życzliwość. Jest idealny na wszelkie zatrucia, załamania nerwowe i niedoczynność tarczycy; wspomaga równoważy czakram bazowy czyli... seksualny, pomaga odnieść sukces, wspomaga krążenie - szczególnie w przypadku niskiego ciśnienia.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl