Musisz być zalogowany

Bransoletka MALACHIT na gumce 10 mm

Bransoletka MALACHIT na gumce 10 mm
Kod produktu:
1078

brutto: 34.00 zł
Powiadom znajomego

Elegancka bransoletka z okrągłych malachitów. Idealnie oszlifowany kamień na pasującej na każdy nadgarstek gumce. Nie trzeba jej zapinać, nie spada, nie uciska!!! Łatwo się ją zakłada i zdejmuje. Maksymalne rozciągnięcie - 23 cm (nie dotyczy zakładania).
 
Średnica kamienia: 10 mm.
Długość: 18 cm - na gumce, możliwe 5 cm rozciągnięcia bez szkody dla efektu wizualnego.
 
Właściwości:
Malachit
Malachit to minerał z gromady węglanów, zasadowy węglan miedzi. Należy do pospolitych, szeroko rozpowszechnionych na Ziemi. Nazwa pochodzi od greckiego malache (malwa) i malakos (miękki), co jest nawiązaniem do zielonej barwy minerału (także płomień barwi na zielono) i jego niewielkiej twardości.
Malachit uważany jest za kamień magiczny. Oczyszcza i otwiera wszystkie czakry, przynosi równowagę i harmonię, otwiera serce na bezwarunkową miłość. Daje odwagę do podejmowania zmian w życiu, podtrzymuje rozwój duchowy, ale też przyciąga innych ludzi. Obdarza nas spokojem i równowagą. Kamień pomaga w leczeniu artretyzmu, astmy, chorób płuc, reumatyzmu, pomaga zwalczyć zatrucie. Uspokaja nerwy, normalizuje pracę serca, działa nasennie. Ma właściwości bakteriobójcze. Już dawno odkryto, że bakterie giną w naczyniach z tego minerału, bo niszczy je miedź wydzielająca się z niego. Wzmacnia pamięć, leczy sklerozę i chorobę Parkinsona, wzmacnia pamięć, ułatwia koncentrację. Poprawia też krążenie, pobudza tworzenie czerwonych ciałek krwi i odnawia tkankę nerwową. W starożytnym Rzymie pito wodę z malachitowych pucharów dla wzmocnienia siły i poprawy trawienia.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl